Герой «Кохання на виживання» возмутился, что на реалити его показали тираном

Screenshot_10 - копия

28-летний водитель маршрутки из села в Черновецкой области прочел интервью бывшей жены и написал свою версию истории

Выпуск 6 «Кохання на виживання» с парой Кристины и Степана стал самым обсуждаемым в социальных сетях Нового канала. На реалити девушка призналась, что хотела покончить жизнь самоубийством. Причиной стало то, что ее избранник держал жену в ежовых рукавицах. Запрещал работать, выходить из дома после семи вечера и даже общаться с мамой и младшим братом. Зрители и подписчики хотели узнать о судьбе девушки после проекта. 20-летняя Кристина ответила на все вопросы в откровенном интервью. Выяснилось, что она разорвала отношения с мужем-тираном, которые длились четыре года, подала на развод, сменила имидж и устроилась на работу.

photo_2018-10-08_11-28-31

Смотреть онлайн выпуск 6 «Кохання на виживання» от 3.10.2018

Станьте участниками следующего сезона «Кохання на виживання». Заполняйте анкету здесь.

Вскоре после публикации Степан написал в direct официальной страницы Нового канала в Instagram. Мы публикуем полную версию обращения героя реалити. Орфография и пунктуация автора сохранены.

«Просто залишу це тут! Проект «Кохання на виживання» дуже емоційно вплинув на мене! Мені здавалося, що в нашій парі все нормально, почути там таке від людини, про яку піклувався та якій догоджав всі роки, було дуже боляче. Їсти Крістіна готувати не вміла зовсім, ввесь час проводила перед телевізором. Ніколи мені не скаржилась на ті чи інші моменти, які її не довподоби! Я бачив у Христині тільки добро і як міг опікувався нею! Звичайно, немає ідеальних людей. У кожного є свої примхи та своя дурість. Все те, що я бачив в ній не таким як би мені хотілося, я її це висловлював. Взамін я отримував тільки мовчання, та бажання вірити в те, що вона бачить в моїх словах якусь мудрість. Але як виявилося, вона не сприймала ні мене, ні мої старання, ні мій досвід. Вона продовжувала жити собі своїм життям. Я просто не розумію, для чого вона скільки часу була зі мною? Я її не брав силою, і ніколи не хотів силою втримати своє кохання. Здається, що я просто був якимось “перевалочним пунктом” в її житті.  Ніби, чекала якогось більш преспективного, може більш гарного та багатого! Зараз важкий для всіх час, не у кожного батьки політики чи бізнесмени, які дали своїм дітям готові статки. Мені важко приходить кожна зароблена гривня, та жодного разу для неї не пошкодував останнього.

Screenshot_11

Я зовсім не шкодую, що ми були на проекті, там кожен отримав своє – хтось зрозумів, що роки зусиль та старань були марними, хтось став жертвою, хтось тираном. Не все сказане увійшло в ефір, не всі хороші риси та вчинки заняли свої місця. Я не роблюся жертвою, але хочу сказати, що біля мене і Крістіна жертвою не була! Що до режисерів, та самого проекту – для кожного цей проек стає різним життєвим уроком! Кожна особистість будучи там вимушена пережити сильні емоції. В моєму випадку, коли одна половина іде туди свідомо, щоб розстатись…. такою була мета Крістіни. Я їхав туди, щоб дійсно знайти ті проблеми, які були в нашій сімї! Кожен знайшов своє, та тільки кожен заплатив по різному! Звичайно, мені не приємно читати в свій бік такі негативні коментарі, та суть не в тому. А в тому, що з цих 5-ти випробувань я виніс для себе важкий життєвий урок, а Крістіна насміхається з мене з моєї любові та з мого піклування. Певно все вище сказане і не прочитають. Та висловивши свою думку мені можливо полегшає! Дякую за приділений час».

Финальный выпуск реалити об экстремальной проверке чувств «Кохання на виживання» смотрите 24 октября в 19:00 на Новом канале